Past layouts

Past Layout: Tzuyu x Pholar

4. srpna 2016 v 8:13 | Ell
Říkala jsem, že bude s Tzuyu :D Chtěla jsem ho trošku složitější než minule, tak budiž, stalo se :D Ty photoshooty s Tzuyu byly strašně boží :3 Musela jsem je použít a stalo se. Měla jsem trochu problém najít ty PNG, ale nakonec jsem je našla u KhanhLinhCucheoo a fotky samozřejmě od Pholar ^-^

Chtěla jsem nějaké jemné barvy, ať se na to dá vůbec koukat a ještě k tomu to "proříznout" zlatou :D Vypadá to přijatelně... Ale pořád mi na něm něco vadí... upravím až najdu :D

Užijte si ho, než ho zase nahradím nějakým humusem :D

New lay + The ArkFC

23. června 2016 v 23:07 | Ell
Hi! :)

Já vím, že tu moc nejsem, atd. Ale, hej :D Teď už na školu nemůžu vymluvit, za to mám novou výmluvu: nemám k dispozici wifi každý den, takže... V galerii na počítači jsem v koši (jen dement jako já si projíždí z nudy koš xD) a našla jsem nedodělaný lay asi z doby ledové... celkem se mi líbilo to pozadí, tak jsem se rozhodla, že ho zkusím dokončit. Vybrala jsem si Irene z Red Velvet, protože momentálně jako Red Velvet jsou moje bias grupka :p A Irene ani nevím proč... Joy mám nejradši a hned potom je Wendy, tak nevím... asi se hodila k té růžovo-červené, co tam je :D Aby to nebyla je eh, tak jsem tam přidala i gif, postupem času ho asi uměním, protože tohle je jen takový nudný gif :D Teď, když se na něj koukám, nebyl tak hezký, jako v tom koši a určitě bych přemístila některé věci, ale na to jsem moc líná :D V procentech bych ho hodnotila tak na 56% (?)


Jenže! Tohle není konec článku (nebojte, nebudou to kecy :). S Jane, Minju a Kim jsme se domluvili na takové věci - společný blog. Jen vám chci dát vědět, že budu mít na starost ještě další blog :D Jmenuje se thearkfc.blog.cz, ještě chybí kousek, aby byl plně funkční, ale příští pondělí by už mohl vyjít normální článek podle "rozpisu" (který mimochodem nemáme xD), ale jedno je jisté: bude meme pátek s Minju :D Yup, Minju // Irene bude (skoro) každý pátek vydávat své vlastní meme (je v tom vážně dobrá). Ostatní ani moc nevíme, ale my to dořešíme.

Důvodem, proč jsem zmínila tenhle blog v tomhle článku je, protože moi mělo na starost layout :D Na moje normální tempo jsem tohle vzala kulometovou rychlostí, když odečti všechny chvíle, co jsem si chodila pro jídlo nebo jsem musela něco udělat xD A tohle je snad jediný layout, který se mi vážně hodně líbí :D Nedělám si srandu, vážně se mi líbí. Zprvu jsem si myslela, že to bude nic moc, ale nějak se z toho tohle. Má to v sobě i nějakou zprávu (měla hsem ji tu rozepsanou, ale potom mi blog.cz smazal půlku článku -.-) a ten význam nechám, abyste si to vyřešili vy :p Alespoň to zkuste :)

Doufám, že se vám náš blog bude líbit, až se pořádně rozjede a bude fungovat. Dáváme do toho celkem úsilí, takže bych byla ráda, kdybyste se na něj někdy koukli :)

Past layout #3

23. prosince 2015 v 5:00 | Ell
~Hi patooties!
/proč je tam ta vlka? It looks soooo- kawaii :3/

Yup, po týdnu zase měním :p Už jsem chtěla změnu. Většinou takhle často layout neměním, ale všechny předchozí byli.... hrůza psát :D Minulý celken snesitelný, ale po chvilce iritující. Tak jsem se sebrala sedla si k počítači a... začala hrát hry. Proč vždycky marním svůj drahocenný čas, když ho potřebuju? Tak po 3 hodinách hraní her jsem konečně začala něco dělat ve PhotoFiltru. Začala jsem s layoutem pro Crystal, hotový a potom ten můj.

Chtěla jsem něco jednoduchého, decentního. Jenže teď strašně vypadává wi-fi u nás doma a nemůžu používat počítač pořád. Mimochodem, poslední dny se celkem dost sekám, jo?? Místo toho, abych pracovala na grafice jdu hrát hry a místo psaní článku si píšu s mými internetovými přáteli. *gulp* Mám brečet nebo smát?

Kdo neví (nejspíš všichni kromě Minju, Kim a Jane, snad nevadí, že vám takhle říkám, pls don't kill me) na layoutu je Halla z The Ark. Kim ty to víš 100%, hehehiheu. Co říct? Fotky jsou z jejich debutové písně The Light. V komentářích jsem četla, jak je to dojemné a že se potili očima (totally legal). Nemám duši lidi! :p

Prvně jsem tam chtěla dát kytky, ale Halla byla ve městě, tak je tam Seoul z různých úhlů a z různých fotek. Páni, nikdo by neřekl, že jsem použila víc fotek :D Min Suga. Génius. Tyhle dvě slova by měli stačit - Suga 2015 XD Jen tak mimochodem, zabočila jsem, doslova smyčkou. Radši přestanu psát než ze mě vypadnou další blbosti.

Tak si užívejte nový layout.

Past layout #2

13. prosince 2015 v 20:43 | Ell
Jop, po dvou měsících zase měním. Tentokrát jsem vyzkoušela jiný styl, jednodušší. Inspiraci jsem našla na Tumblru, kde mají takové ty "theme", kde si jednu vyberou a pptpm si s tím dělají, co chtějí. Škoda, že to tady tak nefunguje taky.

Chtěla jsem udělat s BTS, když už jsou v tématu blogu. Nejdřív jsem chtěla, aby šlo dobře vidět, kdo je kdo, ale potom jsem změnila ideu. Udělala jsem s jejich nejnovějším 3. mini albem, které asi nenapíšu, jak se jmenuje. Smůla, nemám japonskou klávesnici.

To je jedno, screenshot je z prologu, s písničkou Butterfly. Prý, že působí depresivně, ale to bude tím, že jsem při vytváření poslouchala písničky, které nejsou... hihihae.... úplně happy. Dobře přiznávám se, byly to úplně depresivní písničky a videa \(´◓Д◔`)/

Ani jsem u nich nebrečela, víte, nemám city :p Pro slabší povahy - před koukáním videa si vytáhněte kapesníky, ať nebudete mít doma potopu.

Každopádně... layout ke jednoduchý, bez všelijakých odkazů a už se nenačítá 100 let. I menu jsem dost zkrátila a možná i něco přidám časem, ale většina věcí bude v horním menu, kde jsem dřív vytvořila dalších pár rozcestníků. Je to tu celkově přehlednější, to se mi líbí.

Pokud máte objednaný layout, napište, jaký styl chcete. Pro sebe budu dělat hlavně tenhle, ale vám dám na výběr ;) Prostě napište - jednoduchý, složitý.

 
 

Reklama
U videí a obrázků s Korejci nevlastním nic kromě Topp Dogg, BTS, EXO, Seventeen, Super Junior, iKon, BigBang, Winner, Block B, Teen Top, UP10TION, B.A.P., BTOB, GOT7, Monsta X, VIXX, Infinite, Madtown. a SHINee...
lol, dělám si srandu, nezabíjete mě, plz.
©2014-2016