Novinky a změny na tomto blogu

8.7.2014 ~

8. července 2016 v 16:49 | Ell (feat. Creative Sparkle aka Meme Queen Irene)

Takže.....

Ano - dneska jsou to už dva roky, co bloguju a vlastně, co tenhle blog žije. A nejsem sama - Minju? :D

Pamätám, ako som sa bála, keď sme si s Hall mali písať. Prijala Crystalinu žiadosť o priateľstvo skôr než moju. Mala som stres, že ma nemá rada. Kiežby som si vtedy mohla dať facku. Keď sa pozriem ako to je dnes, naozaj sa smejem na tom ako som sa vtedy bála, že ma nemá rada. Skutočne som sa mýlila. Našťastie som sa mýlila xD

Aby bylo jasno - s Minjulou jsem si začala povídat jako první. Vlastně nebýt jí nikdy bych se nedostala do skupiny a možná bych nikdy nepoznala tak super lidi. S Minju, Kim a Jane se super povídá a diskutuje (hlavně o tý nule :D) . S Kiky zase sdílím stejnou retardaci ála k-pop :D Alespoň nejsem sama, uff.... a jinak, myslím, že jsem včera u toho stromu u divadla zaslechla, že bude mít koncert CL, tak nezapomeň to říct Naře :D

Mám dost štěstí, že jsem měla ti čest poznat těch pár opravdu super lidí. A taky své čtenáře, díky kterým tenhle blog ještě funguje. Sice nejsou všechny komentáře pozitivní, but I don't care :D Blog má být hlavně pro radost, abych se světem sdílela své zážitky anebo to, co mě prostě baví. Nevidím to jinak.... nechci aby byl můj blog nějak známý nebo tak. Vlastně jsem ráda, že je takový skromnější :D

Sice poslední dobou nejsem úplně nejaktivnější, ale budiž :D Od 29. 6. jsem v podstatě celé 4 dny seděla na zadku v nějaké dopravě a přemlouvala bratrance, aby zapnul hotspot :D Teď jsem si koupila data na měsíc, takže mám šanci tu být (a mužů i stalkovat "pár" lidí 3:D)

Povedala by som, že s Hallou máme určitý druh retardácie. Čo? Veľa ľuďí by vám potrvrdilo že sme...retardi....ale správni retardi rovnako ako napríklad Maddie z EAH xD. Trochu sa čudujem, že nie sme sestry. I keď, rada by som svoju sestru vymenila za Hallu xD. Podľa mňa ani nie je náhoda že sme si založili blogy ten istý deň. Na to by to bola príliš veľká náhoda. Jeden deň vám zmení život tak veľmi. Tak veľmi k lepšiemu. Minju a jej kecy...eh.

A vlastně má Minjula pravdu. My jsme retardované a nejen tak xD Možná navenek nikdo tu retardaci nevidí, ale jsem si jistá, že lidi, co nás znají nejlíp, ví, že prostě nejsme ze Země :D

Dne 8.7.2014 se dvě holky, které se ani neznali, rozhodly založit blog. O podobném tématu. Ze začátku se znali málo, ale potom se navzájem začali všímat víc. A skončilo to tím, že jsou bros dneska :D Ale je celkem dost "náhoda", že jsme si založili blog ve stejný den... lidi, co tohle čtete.... bojte se xD Magie existuje, protože tohle je fakt nějaká velká náhoda :D

A samozřejmě děkuju všem mým čtenářům, hlavně těm, co tu vydrželi od začátku (mám pocit, že tu už nikdo není, ale budiž :D). A taky těm novým ^-^ Měla jsem chuť párkrát skončit, ale vydržela jsem... I přes tu úžasnou aktivitu, co tady je :D Pozastavení se mi dávat nechtějí, protože nejsem zbabělec (vůbec ne :D). Budu se snažit, jak nejvíc to jde :)

With love,
Ell feat. Meme Queen Irene ^-^

Kontrola Affs! Zase?

10. listopadu 2015 v 21:16 | Madeline
Ano, zase. Budu je dělat asi průběžně, jinak to nejde. K tomu jsem si všimla, že dost blogů moc neobíhá, max. 1 za 2 týdny. Vím, že já se nemám s čím chlubit, ale alespoň jsem napsala, že teď moc nemůžu. Alespoň jsem to napsala. Byla bych ráda, kdyby se zapsali všichni. Odkaz bude v menu, takže to bude téměř nepřehlédnutelné. A nezapsání se, znamená automatický vyhazov. Zní to tvrdě, ale potom jsou problémy, že některé blogy nechávám, jen protože di s nimi píšu. Samozřejmě omlouvám blogy s pozastavením, ale myslím, že teď z Affs nikdo nemá pozastavení kromě Adrieny.

1. Přezdívka a blog?
2. Proč chcete být nadále Affs?
3. Popravdě - patříte mezi ty, kteří si článek pomalu ani nepřečtou a odpoví typem "Pěkný článek :)"?
4. Co by jsi změnil/a na mém blogu?

Dotazník na podzim

19. října 2015 v 6:00 | Madeline
A já si myslela, že ten minulý dotazník byl můj první a poslední. Mýlili jsem se. Tenhle dotazník je úplně dobrovolný, nic moc důležitého tam není. I tak budu ráda za každé vyplnění. Jediné, co chci je, abyste se vyjadřovali upřímně a nevulgárně. Jedině tohle požaduju. Dotazník může a nemusí být anonymní, je to jen na vás, pokud se slyšíte, tak se nemusíte podepisovat vůbec. Na dotazník se dostanete kliknutím na obrázek. Tak zatím ahoj!

Vyhlášení kontroly Affs

6. října 2015 v 5:00 | Madeline
Tak tahle kontrola dopadla celkem dobře. Zapsali se všichni až na Emdie, ale s tou už nejsem Affs. Jinak beru i pár nových Affs. Pár jsem vybrala se seznamu, který jsem zrovna si zapomněla otevřít (to jsem ale chytrá :D). Beru 3 nové Affs, takže... Může to být kdokoliv, kdo se kdy zapisoval. Dřív jsem nestíhala obíhat, tak jsem se uráčila ozvat až teď (potlesk, Madeline se ozvala!). Zrovna teď mám 6 Affs a ty nové 3 jsou:


Adriena Lerielová - její blog navštevuji celkem často, píše pěkné články a vyrábí kreativní výrobky
SunsetShy - ji neznám zase tak dlouho, ale z minulého blogu jsem poznala, že je dobrý člověk a doufám, že si budeme rozumět :)
Hanninka - její blog navštevuji také celkem často, zaujal mě, tak proč ne?

Kontrola Affs

18. září 2015 v 20:26 | Madeline
Rekonstrukce je plném proudu! Většinou teď dělám ve PhotoFiltru, protože mám trochu více času, zejména teď o víkendu. Další layout bude Halloweenský, a aby tu nebyl je jeden den nebo týden, nastavím ho někdy teď na konci září. Poté bude vánoční, pravděpodobně s Tecnou. Wardrobe, pokud si chcete něco objednat, posílejte přes email Jinak, zachvíli otevřu objednávku, bude trochu jiná než normální, ale trochu přehlednější. Ale teď už ke kontrole.

Všimla jsem si, že polovina Affs moc neobíhá, a tak proto kontrola. Bude přísnější než jindy, tak si dávejte pozor. Jednak je to i kvůli rekonstrukce, která právě probíhá. Pokud zbyde je trochu, tak vezmu pár lidí, kteří se zapsali.

1) Jméno a blog (prosím adresu)
2) Jak často sem chodíš?
3) Co by jsi tu změnil/a?
4) Co se ti tu naopak líbí?

Menší úvaha...

25. srpna 2015 v 19:55 | Madeline

Ahojte všichni! Poslední dobou jsem uvažovala... a nad čím? Nad novým blogem. V podstatě se mi nelíbí má adresa a chtěla bych si ji změnit. Taky je mi líto, že když mám v názvu Winx Club, každý si myslí, že tu budou články jen o nich. Moc novinek zrovna není, navíc blog má být místo, kde se můžu vypovídat, sdělit vám zážitky ze života anebo se jen pochválit grafikou.
Ale nechci jen tak opustit tento blog. Prožila jsem tu krásné chvíle, i když jsem někdy kvůli němu měla depky. Na blog bych neměla moc času i na tom dalším, takže by vše bylo stejné. Adresy mám v hlavě už pár měsíců. Jsou to fantasywinx nebo worldodwinxclub.

Teď opravdu nevím, jestli se mám stěhovat :/ Zajímá mě váš názor. Dám vám na výběr, bude velká rekonstrukce nebo nový blog? Záleží jen a jen na vás. Omlouvám se za takovýto vážnější článek, ale musela jsem o tom napsat, protože mi to celé týdny nedalo spát...

Pozastavení 10.8 - 20.8

9. srpna 2015 v 17:03 | Madeline
Zase pozastavení? Ano a důvod je prostý - tábor. Rodiče to nevydrželi a poslali mě a sestru na tábor. Jedu na 10 dní a za dobu neaktivity budou přednastavené články. Nechte se překvapit. Zvykejte si u mě na delší články, protože je mám tak nějak radši. Prosím, omluvte mě z všelijakých kontrol, soutěží a obíhání. Na táboře je zákaz mobilů, takže asi chápete. Doufám. Tak se mějte za 10 dní!

Winx Fandom List

26. července 2015 v 22:18 | Madeline
Ahoj, rozhodla jsem se, že udělám takzvaný Fandom List. Znamená to seznam lidí, kteří alespoň trochu, ale ze srdce, mají rádi Winx. Je to neobvyklé. Fanklub to není je to prostě seznam. Má ukazovat naše narozeniny, oblíbenou písničku a postavu. Postupem času bude seznam, doufám, růst a možná s ním i Winx v česku. Pokud chcete být na seznamu napište do komentářů:
· Narozeniny (nemusíte rok narození)
· Oblíbenou postavu
· Oblíbenou přeměnu
· Oblíbenou písničku

http://images6.fanpop.com/image/photos/36800000/The-Winx-Club-Fairies-image-the-winx-club-fairies-36808350-612-311.jpg

Vyhlášení wardrobe

25. července 2015 v 15:27 | Madeline
Ahoj, vím, že jsem říkala, že vyhlášení bude až v pondělí, ale mám pocit, že už se nikdo nenapíše. Popravdě jsem si myslela, že se nezapíše nikdo, takže jste mne mile překvapili. Snažila jsen se být co nejspravedlivější, takže jsem použila generátor čísel. Beru jen 3 wardrobe!
A wardrobe se stávají:


Výsledky kontroly Affs

20. července 2015 v 15:39 | Madeline
Ahoj, jak víte, byla kontrola a po 10ti dnech jsou výsledky. Jen vám chci říct, že pokud nejste zapsaní v menu, tak Affs nejste. A také to nebyl zápis, jen aby bylo jasno. Zapsali jste se skoro všichni, za což jsem ráda. Mimochodem výsledky wardrobe budou asi za týden a beru 4 wardrobe. A teď konečně výsledky kontroly:

CreativeSpirit - zůstává a stává se Best Affs
Mr. Summer - zůstává
Twyla - zůstává
Kitty 11 -zůstává a stává se Best Affs
Babu - zůstává
Clawdia a Honey - zůstávají
Bunny - zůstává
Emdie - zůstává
Wek - smazána, nezapsala se

 
 

Reklama

U videí a obrázků s Korejci nevlastním nic kromě Topp Dogg, BTS, EXO, Seventeen, Super Junior, iKon, BigBang, Winner, Block B, Teen Top, UP10TION, B.A.P., BTOB, GOT7, Monsta X, VIXX, Infinite, Madtown. a SHINee...
lol, dělám si srandu, nezabíjete mě, plz.
©2014-2016