sympathy

8. srpna 2017 v 11:44 | Ell |  Názory
upřímně, je mi jedno jestli si to někdo přečte. jen chci, aby to tady bylo.

po vážně dlouhé jsem znovu nakoukla do naší komunity a tak nějak mě to zaskočilo. projela jsem snad každý blog, který jsem znala... a nic. ticho. na většině blogů zbyl jen kratičký článeček o konci a jak je adminkám líto, že to dál nevyšlo. nevím, co je k tomu nutilo. zase se mi zdá, že tahle komunita umřela. doslova. pamatuju si, jak na začátku tu nikdo nebyl, jen pár jedinců, kteří blogovali s vášní a byli do toho fakt zapálení. po roce se začala komunita rozšiřovat. ani jsem nemohla uvěřit, jak jsme mohli my tak nějak zvětšit naši komunitu a zapojit do ní nové lidi. je to jako dneska youtube - sledující se také chtějí stát youtubery. jenom s blogem je to snadnější. nemusíte ukazovat svůj obličej, pokud se za něj stydíte. nemusíte odhalit svůj hlas, pokud nechcete. blog je místo, kde se můžete ostatním svěřovat se vším, co chcete, a oni vám odpoví a většinou i dobře poradí.

tímhle chci jen říct, že tohle nemusí být konec téhle komunity. samozřejmě nezáleží jen na mně, co řeknu. jde hlavně o to, co s tím uděláme všichni jako tým.
 


Komentáře

1 Kitty Black Rose Kitty Black Rose | 26. prosince 2017 v 19:22 | Reagovat

Já vím, všichni odešli a mě to moc mrzí. Škoda, že už to nikoho nebaví :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
U videí a obrázků s Korejci nevlastním nic kromě Topp Dogg, BTS, EXO, Seventeen, Super Junior, iKon, BigBang, Winner, Block B, Teen Top, UP10TION, B.A.P., BTOB, GOT7, Monsta X, VIXX, Infinite, Madtown. a SHINee...
lol, dělám si srandu, nezabíjete mě, plz.
©2014-2016