VOUZMEVOYEZ.

3. září 2016 v 11:43 | Ell

Dne 1. září to začalo. Češi závidí Slovákům

Kecám, jen je první den školy. Jelikož jako deváťáci jsme v podstatě nejvyšší "studující" (ehm, ehm) na škole, měli jsme právo vodit prvňáky za ruce atriem, aby si jejich rodiče zavspomínali na jejich první třídu (ㅋㅋ). Popravdě ani nevím, k čemu se tam procházíme... ale dostala jsem na starost takovou tu holčičku, která má ráda lidi.... chtěla jsem Thea, ten byl úplně super - dokonce věděl, že se nemá těšit do školy.

To je tak, když si myslíte, že nová ředitelka bude hodnější... no není. V těláku se hodnotí i výkon (propadám z těláku a to jsme ani nezačali). Na to, abychom mohli do školy jet kolem musíme mít nějaký formulář s podpisem a souhlasem rodičů... a na 50 minutovou přestávku jako 7 hodinu, buď budeme zavření ve třídě pod dozorem anebo budeme mít zase povolení od rodičů, že můžeme být někde jinde a potom se vrátíme na hodinu.... a ještě nějaký propustky... Bude to strašně moc papírování. Příště budeme potřebovat i povolení pro vstup do třídy...

A hodnocení se zpřísnilo. Náš třídní průměr je už takhle dost mizerný a tohle znamená ještě horší průměr. Spaste nás někdo. Ale to nejhorší si nechali nakonec, recituju nový školní řád - "Žák/yně 9. ročníku má povinnost vypracovat a prezentovat závěrečné práce." Což znamená prezentovat práci před celou a rodiči, která nemá žádný smysl. Minulý rok byl výběr - buď testy nebo prezentace. A máme jen měsíc, abychom si vybrali téma a učitele, který ji bude hodnotit.... vzhledem k tomu, že máme tři čtvrtě učitelů nových a vůbec je neznáme, tak je to celkem v háji.

Možná bych to mohla přirovnat k Bradavicím - náš Brumbál umřel a Snape nastoupil jako ředitel... okay, asi ne. Ale naštěstí nám už dovolili toaletní papír na záchodech (aleluja!).

Za chvíli bude školní sportovní soutěž, devítky vedou družstva. A letos se budou losovat. Jako ty dvojice, co budou vést ty skupiny. Naštěstí to není ještě nijak rozlosovaný, takže máme čas. Osobně mám strategii - koupím si pár pytlíků bonbónů a budeme podplácet ostatní, aby pracovali výměnou za bonbóny, hehe. Minulý rok nás zase podpláceli pizzou, takže to vxjde skoro nastejno...

Na blogu je nový lay, ale za chvílí ho asi dám pryč. Je hnusný... chve to něco... něco. Vůbec nemám nápady, co dělat. Vážně ne. Jen prázdná hlava. Napadlo mě, udělám lay s Jimin, ale nejsou dobrý fotky. Potom jsem přemýšlela nad Hyang, ale to asi taky ne. Vím, jaký vlastnosti by ten lay měl mít, ale nevím, jak by vypadal. Chce to něco... smutného. Chci něco smutného. Ne příliš tmavý, ale tmavý. A chci tam postavu, která vypadá jako ze snu... jakoby taková světlá, v jednoduchých bílých šatech. A zakomponovat tam sakuru... květy sakury. Zajímá mě, co s tím udělám... heh.

Sorry za krátký článek, ale.... prostě pardon. Bidi otravovat někdy jindy.
 


Komentáře

1 Kitty Black Rose Kitty Black Rose | Web | 3. září 2016 v 13:29 | Reagovat

My jsme se první den ve škole seznámili s novou učitelkou, takže to bylo fajn, protože je skvělá.

2 Crystal Crystal | Web | 4. září 2016 v 20:40 | Reagovat

Ja sa do školy chystám až zajtra a už teraz sa teším na piatok - idem domooov ~~ :3 Ale na hovno je, že v nedeľu sa zas musím vrátiť. Priala by som sa vrátiť na našu starú dobrú cirkevnú. Žiadne bývanie u starých rodičov s prísnymi pravidlami a trieda, ktorú mám skutočne rada. Chcem ísť hneď domov a NIKDY sa sem nevrátiť. Ktovie, možno je to celé len zlý sen a ja sa prebudím ako deviatačka - ktorou by som mala v štrnástich rokoch byť... Bože, Bože. Každopádne prajem úspešný školský rok a veľa šťastia s prezentáciou. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
U videí a obrázků s Korejci nevlastním nic kromě Topp Dogg, BTS, EXO, Seventeen, Super Junior, iKon, BigBang, Winner, Block B, Teen Top, UP10TION, B.A.P., BTOB, GOT7, Monsta X, VIXX, Infinite, Madtown. a SHINee...
lol, dělám si srandu, nezabíjete mě, plz.
©2014-2016