Září 2016

Čláánek

17. září 2016 v 20:15 | Ell |  Moje kecy...

Nějak "záhadou" jsem si přes týden vybudovala ještě horší
náladu. Gratulace...

Je druhý týden školy a zrovna včera (aka v pondělí) jsme dostali rozvrh. A dneska se už jede podle rozvrhu (jakože, nechte nám čas, abyste to nějak vstřebali). Každý mame trochu jiný rozvrh, ale můj má odpiledku v pondělí a úterý, takže bych se měla vrátit okolo třetí nebo čtvrtý. Plus, možná budu chodit na tanec, což znamená, že domov potkám v šest. Ještě mě chtějí přinutit na kytaru (tůdle :p). Ve středu fotbal, čtvrtek tenis a v pátek se se nevyspím, protože jedu za mámou do práce.... máma končí v 10 v noci, takže jí tam budu polo-mrtvá :D Už slyším, jak ten pán, co tam vždycky je výkřikne "Uklidtě tu mrtvolu, trochu tady smrdí."

Mimochodem jsem našich školních stránkách je video, kde vodíme ty prvňáčky. Je tam video celého první dne. Hádejte, kdo se tam tváří, jak nejhůř to jde? To jen aby bylo jasno... Ještě k tomu je tam hymna (jenom naše škola si pozve profesionálního operního zpěváka a zpěvačku, aby to zazpívali...), proslovy a představování učitelů. Nemůžu z toho momentu, kdy projde učitelka na chemii a bižuli, a jeden spolužák na mi zabučí xD Ta hromada úkolů byla na stopro pomsta...

A HOLY CANNOLI LIDI, asi tři čtvrtě třídy si přes prázdniny nechali udělat barevný melír. Jedna holka má vlasy úplně jako Irene Kim, další má červené, potom normální ombre a potom je tam kluk, který má půlku hlavy modrou a piercing v uších (omo, kdybych byla jeho matka, tak by se "náhodou" ztratil a nezůstala by po něm stopa).

Četla jsem na jiných blozích, jak je to na střední super a všichni jsou tam milí atd... tak jsem začala přemýšlet. Víte, ani nemám vybraný obor, tak je to celkem dost někde. Ve středu jsme měli SP, tam jsme měli za úkol napsat na papír co nám jde a co zase ne... a prostě, když tam máte víc negativních věcí (ups).

Ve čtvrtek bude celoškolní sportovní soutěž a hádejte co - my vedeme jednotlivé tými, které soutěží. Nevím čím to je, ale vždycky tým, ve kterém jsem skončí na posledních třech místech :D Minule jsme byli dvacátí (přitom jsme byli první na šipkách, Portugalsko, my vedeme :D), potom ještě 19. a 18. - každým rokem se to zhoršuje :D Vždycky jsou dva nebo jeden z každé třídy, ale protože je teď strašně prvňáků, tak budeme mít na krku min. 4 -.- A náš tým má totálně nejlepší vůdce - jedna agresivní a jedna pasivní, která je furt mimo. Potřebuju Minjulu na tohle :D I když pořád lepší než být s broukama posedlým klukem nebo totálním retardérem.... (sorry).

I tak mám pocit, že nás učitelé tak nenechají a prostě nás dají do týmů sami. Ale pevně věřím v tohle - že chci být tým Austrálie (částečně z důvodu, protože tam ani není :p).

No nic... dneska (13.9.) jsme na těláku jen seděli a povídali si k organizaci na tu soutěž. Důvod byl, protože bylo moc teplo (okay :D). Řekněme, že dneska se stalo celkem dost věcí a příště si bidu dávat pozor na to kam si sednu anebo jakou tašku si beru... (debil obecný, hovorově známý jako Halla).

Na matice opakujeme... úplně. Celý. Druhý. Stupeň. Kill me. Píšeme každý týden, ať už chceme nebo ne... heheu, super...

*A few days later*

Naše soutěž proběhla a všichni z devítky mají perfwktně zničené hlasivky... hej, nakonec jsme skončili 19....... z 20 :D Je to lepší než minulý rok, kdy jsme byli poslední :p Řeknu vám, starat se o 23 dětí půl dne je NĚCO. Od toho dne nechci být učitelka ani vychovatelka anebo něco takovýho. Zajímavý bylo, že podle učitelů by nám měli pomáhat osmáci, jenže nám pomáhal jen jeden šesťák :D Odnelsa jsem si pár celkem dobrých momentů. Jenomu prvňákovi spadli kalhoty při skákání (dvakrát :D). Anebo na překážkové dráze - spolužačka řve, ať laťku podleze a oni ji přeskočí :D

Jinak, zkusila jsem psát příběh (ne, psát záclonu). Nikdy ho sem nedám, ale jen vám řeknu, že tam pár lidí umře. Velice hezký příběh, Halla.... Nakonec jsem skončila u ani ne jedné kapitoly, protože mi došly nápady...

To snad stačí po dvaceti století, bye...

VOUZMEVOYEZ.

3. září 2016 v 11:43 | Ell

Dne 1. září to začalo. Češi závidí Slovákům

Kecám, jen je první den školy. Jelikož jako deváťáci jsme v podstatě nejvyšší "studující" (ehm, ehm) na škole, měli jsme právo vodit prvňáky za ruce atriem, aby si jejich rodiče zavspomínali na jejich první třídu (ㅋㅋ). Popravdě ani nevím, k čemu se tam procházíme... ale dostala jsem na starost takovou tu holčičku, která má ráda lidi.... chtěla jsem Thea, ten byl úplně super - dokonce věděl, že se nemá těšit do školy.

To je tak, když si myslíte, že nová ředitelka bude hodnější... no není. V těláku se hodnotí i výkon (propadám z těláku a to jsme ani nezačali). Na to, abychom mohli do školy jet kolem musíme mít nějaký formulář s podpisem a souhlasem rodičů... a na 50 minutovou přestávku jako 7 hodinu, buď budeme zavření ve třídě pod dozorem anebo budeme mít zase povolení od rodičů, že můžeme být někde jinde a potom se vrátíme na hodinu.... a ještě nějaký propustky... Bude to strašně moc papírování. Příště budeme potřebovat i povolení pro vstup do třídy...

A hodnocení se zpřísnilo. Náš třídní průměr je už takhle dost mizerný a tohle znamená ještě horší průměr. Spaste nás někdo. Ale to nejhorší si nechali nakonec, recituju nový školní řád - "Žák/yně 9. ročníku má povinnost vypracovat a prezentovat závěrečné práce." Což znamená prezentovat práci před celou a rodiči, která nemá žádný smysl. Minulý rok byl výběr - buď testy nebo prezentace. A máme jen měsíc, abychom si vybrali téma a učitele, který ji bude hodnotit.... vzhledem k tomu, že máme tři čtvrtě učitelů nových a vůbec je neznáme, tak je to celkem v háji.

Možná bych to mohla přirovnat k Bradavicím - náš Brumbál umřel a Snape nastoupil jako ředitel... okay, asi ne. Ale naštěstí nám už dovolili toaletní papír na záchodech (aleluja!).

Za chvíli bude školní sportovní soutěž, devítky vedou družstva. A letos se budou losovat. Jako ty dvojice, co budou vést ty skupiny. Naštěstí to není ještě nijak rozlosovaný, takže máme čas. Osobně mám strategii - koupím si pár pytlíků bonbónů a budeme podplácet ostatní, aby pracovali výměnou za bonbóny, hehe. Minulý rok nás zase podpláceli pizzou, takže to vxjde skoro nastejno...

Na blogu je nový lay, ale za chvílí ho asi dám pryč. Je hnusný... chve to něco... něco. Vůbec nemám nápady, co dělat. Vážně ne. Jen prázdná hlava. Napadlo mě, udělám lay s Jimin, ale nejsou dobrý fotky. Potom jsem přemýšlela nad Hyang, ale to asi taky ne. Vím, jaký vlastnosti by ten lay měl mít, ale nevím, jak by vypadal. Chce to něco... smutného. Chci něco smutného. Ne příliš tmavý, ale tmavý. A chci tam postavu, která vypadá jako ze snu... jakoby taková světlá, v jednoduchých bílých šatech. A zakomponovat tam sakuru... květy sakury. Zajímá mě, co s tím udělám... heh.

Sorry za krátký článek, ale.... prostě pardon. Bidi otravovat někdy jindy.
U videí a obrázků s Korejci nevlastním nic kromě Topp Dogg, BTS, EXO, Seventeen, Super Junior, iKon, BigBang, Winner, Block B, Teen Top, UP10TION, B.A.P., BTOB, GOT7, Monsta X, VIXX, Infinite, Madtown. a SHINee...
lol, dělám si srandu, nezabíjete mě, plz.
©2014-2016