Červen 2016

New lay + The ArkFC

23. června 2016 v 23:07 | Ell |  Past layouts
Hi! :)

Já vím, že tu moc nejsem, atd. Ale, hej :D Teď už na školu nemůžu vymluvit, za to mám novou výmluvu: nemám k dispozici wifi každý den, takže... V galerii na počítači jsem v koši (jen dement jako já si projíždí z nudy koš xD) a našla jsem nedodělaný lay asi z doby ledové... celkem se mi líbilo to pozadí, tak jsem se rozhodla, že ho zkusím dokončit. Vybrala jsem si Irene z Red Velvet, protože momentálně jako Red Velvet jsou moje bias grupka :p A Irene ani nevím proč... Joy mám nejradši a hned potom je Wendy, tak nevím... asi se hodila k té růžovo-červené, co tam je :D Aby to nebyla je eh, tak jsem tam přidala i gif, postupem času ho asi uměním, protože tohle je jen takový nudný gif :D Teď, když se na něj koukám, nebyl tak hezký, jako v tom koši a určitě bych přemístila některé věci, ale na to jsem moc líná :D V procentech bych ho hodnotila tak na 56% (?)


Jenže! Tohle není konec článku (nebojte, nebudou to kecy :). S Jane, Minju a Kim jsme se domluvili na takové věci - společný blog. Jen vám chci dát vědět, že budu mít na starost ještě další blog :D Jmenuje se thearkfc.blog.cz, ještě chybí kousek, aby byl plně funkční, ale příští pondělí by už mohl vyjít normální článek podle "rozpisu" (který mimochodem nemáme xD), ale jedno je jisté: bude meme pátek s Minju :D Yup, Minju // Irene bude (skoro) každý pátek vydávat své vlastní meme (je v tom vážně dobrá). Ostatní ani moc nevíme, ale my to dořešíme.

Důvodem, proč jsem zmínila tenhle blog v tomhle článku je, protože moi mělo na starost layout :D Na moje normální tempo jsem tohle vzala kulometovou rychlostí, když odečti všechny chvíle, co jsem si chodila pro jídlo nebo jsem musela něco udělat xD A tohle je snad jediný layout, který se mi vážně hodně líbí :D Nedělám si srandu, vážně se mi líbí. Zprvu jsem si myslela, že to bude nic moc, ale nějak se z toho tohle. Má to v sobě i nějakou zprávu (měla hsem ji tu rozepsanou, ale potom mi blog.cz smazal půlku článku -.-) a ten význam nechám, abyste si to vyřešili vy :p Alespoň to zkuste :)

Doufám, že se vám náš blog bude líbit, až se pořádně rozjede a bude fungovat. Dáváme do toho celkem úsilí, takže bych byla ráda, kdybyste se na něj někdy koukli :)


Walking under I (?) :D

13. června 2016 v 17:51 | Ell
Hi! Lay! Quay! Čau! ______ (doplňte pozdrav podle vaší představivosti :D)

Olay, po skoro týdnu jsem zase tady, a to jen proto, že jsem náhodou ve škole vzpomněla, že vůbec nějaký internetový život ještě mám :D Ano, ano, sice ještě nematuruju, atd. ( to bych tady nebyla asi vůbec :p), ale zase tady se ti učitelé najednou totálně pomátli a najednou nám dávají hromadu úkolů, k tomu přihodí závěrky, pár prezentací a testy. Woooow, to je strááááášně super ^^ Hahahha, není.

Přísahám, že minulý týden říkala, že ty závěrky se budou prezentovat v pátek (neboli dneska) a my jsme je prezentovali ve středu -.- A hádejte, kdo byl první řadě s tím totálně nejlepším tématem! Ten kluk, co sedí za mnou xD Juuust kidding, byl to kdo jiný než D.O. ^^ A tu prezentaci jsem dělala v 9 večer v úterý, tak jsem to odflákla úplně. Majné téma bylo "Rozmnožování organismů" -.- Za prvý jsem nevěděla, jak to udělat, protože tohle je celkem velký obor :/ A ještě k tomu to bylo rozmnožování, takže jsem si byla 300% jistá, že se alespoň budou smát ;) Nakonec jsem se zaměřila na to nejsusší téma - rozmnožování rostlin :p A tak jsem tam vysvětlovala, co je to čnělka a jak se opyluje květ nebo jak se roubuje rostlina :D Ta učitelka z toho měla nějakou moc velkou radost nebo co, dokonce i já jsem z toho málem usla xD

Jenže ten začala najednou psát dost deep slohovky na češtině :D Nevím, co mě to napadlo xD Mimochodem bereme úvahu a učitelka má vážně "rozum".... nejdřív nám dá pitomé téma jako Mobil a já a potom tam všem napíše, abychom nepsali jen o sobě (oh, třída egoistů xD). Zatímco všichni se drželi tématu, já jsem tam nenapsala nic... mehehe... jakože ne, že by se mi úplně nechtělo... ale jakoby... :D Nevím, to téma je na nic :/ Jako podle mého bych tam načmárala slohovku inspirovanou Red Light (a-a-a-aju neuri padong, padong, padong.. :D)

Jelikož zítra (6.6.) jedem na školu v přírodě, nebudu aktivní jako vůbec :D Vážně se mi nechce tahat můj mobil na kánoe... ano, jedeme na vodu (dayum)... s tou, která jede se mnou v kánoi jsme se prostě domluvili, že budeme krotit ryby, mořský koníky a krokodýly xD Ryby pošleme ke slunci, opečou se a přes Antarktidu, lehce se zchladí a tadá - máme oběd xD Mořští koně nám budou táhnout kánoi a krokodýli nám budou táhnout barely, stany, atd. :D Yeye - všechny ostatní třídy na to mají nějaké auto, které jim táhne věci. Né, my musíme mít úplně všechno s sebou... chjo... připravuju se na svoji smrt.... Jedna holka si myslela, že na Sázavě budou žraloci xD A ještě k tomu se zeptala, jestli si nemůže vzít kufr xDD A potom tam máme ty, kteří se bojí hmyzu: pavouci, komáři, mouchy.... jim je to dost jedno... nom a potom jsou tam takový nemehla, kteří se jen na kouknou na lodď a ona se převrátí xD Neboli řečeno já :D

Ale teď už ty fakty :DD

1. Majné znamení je panna
2. 02 line - 02z vedou! :D
3. Můj bias list se dá přirovnat k pubertě, nevíte, co tam čekat :D
4. Mám dost šílený jméno :D
5. Moje nejvíc používané přezdívky jsou D.O., Ty... :D
6. Moje (na teď) největší ženský vzor je Amber, Ailee, Suzy aaaa Joy
7. Moje vysněné zvířátko je opička na prst
8. Mno...mám ráda tak nějak všechno jídlo :D
9. Moje nejoblíbenější písmeno abecedy je Z... protože je takový... eh a v ruštině se píše psacím strašně zajímavě :D
10. Spím na boku i na zádech :D
11. Moje nejoblíbenější číslo je 11, protože ho mám i na dresu na fotbale, hehu
12. Jsem náměsíčná, mluvím ze spaní... prý jsem naposledy jedla jogurt a šla se umýt (daheh, prý ze spaní)
13. Tancuju freestyle, hiphop, house, old school, poppin' a i trochu break dance (ten freeze už udržím :D)
14. Naučila jsem se psát ve školce, ale abecedu jsem totálně neznala xD
15. Umím šít, ono na tom nic není, nevím, co napsat :D
16. Asi jako jedna z mála nemusím Nuttelu :/
17. Mám celkem dost aktivit a to nepočítám školu... nejvíc ale zabírá tanec, fotbal a tenis...
18. Jednou jsem usla, když jsem dělala provaz... nechápu jak :D
19. Moje nejoblíbenější zvířata jsou žirafy :D
20. Moje nejoblíbenější barva je tyrkysová...neznám nikoho, kdo by tuhle barvu neměl rád :D
21. Umím jezdit na snowboardu a umím i lyžovat...
22. Dostala jsem kompliment na můj tanec od jedné fifleny ze soutěžních :oo
23. Cituju jednu holku "Bych se divila, kdybys něco neuměla. Jsi chytrá, umíš tancovat, zpívat, kreslit, psát..."
24. Což není pravda, protože neumím hromadu věcí :D Jako třeba jsem strašná v organizování mých věcí....
25. Jsem dost divný člověk (novinka :D)
26. Jednou jsem v bowlingu dostala trofej za poslední místo xD
27. Už přes rok mám mít rovnátka, ale táta ještě nezavolal, aby mi je nandali (ještě jsme to enplatili :D)
28. Ráda kreslím, čtu a tancuju :D
29. Ještě včera jsem dokázala udělat most, ale teď je to dost... eh most :D
30. Dýchám mrkám, žiju
31. Jsem vysoká jako moje máma, muheheu 3:D
32. Umím tolik jazyků jako Jackson...yay
33. Zrovna mi na mobilu naškočil Luhan s jeho That Good :DD
34. Na tapetě uzamknuté mám Jungkooka jako slunce z Teletubbíků a na tapetě domovské mám V Why so serious xD
U videí a obrázků s Korejci nevlastním nic kromě Topp Dogg, BTS, EXO, Seventeen, Super Junior, iKon, BigBang, Winner, Block B, Teen Top, UP10TION, B.A.P., BTOB, GOT7, Monsta X, VIXX, Infinite, Madtown. a SHINee...
lol, dělám si srandu, nezabíjete mě, plz.
©2014-2016