Listopad 2015

Ruším Affs

28. listopadu 2015 v 22:10 | Ell |  Názory
Ano. Četli jste správně nadpis článku. Ruším Affs *přidejte dramatickou hudbu*

Nejsem úplně zpátky. Opakuju NEJSEM ZPÁTKY Z POZASTAVENÍ. Vím, že ten poslední článek vyzněl, jako že ano, ale tak to není. To jsem měla jen chuť a tak jsem něco vydala, aby to tu nebylo úplně mrtvé ^ ^ Navíc jsem našla v rozepsaných pár zajímavých článků, nevím, jak se to tam vůbec dostalo ~.~

Budu zpátky asi v únoru. Připravte se pořádně na můj příchod...

Vím jednu věc - nechci, abyste sem chodili z donucení, anebo já chodit z povinnosti k vám. Nebaví mě to. Chodím na blogy mých Affs a potom čtu naštvané články, že neobíhám. Myslím, že ani vás to nebaví, když čtete, že neobíháte dostatečně, i když skoro nic nestíháte.

Jako jedna z premiantek školy a kandidátek na to získat stipendium na školy, tak myslím, že je čas trochu víc zmírnit trávení nad internetem, včetně obíhání blogů mých Affs, protože to dost odrazuje od studování a to ve velkém. Můžete mě nechat chvíli na pokoji víly a třpytivý korejští idolové ?!?!?!!?! Opravdu chci projít alespoň pololetím. Navíc ve třídě jsme premianti jen dva, držíme průměr celé třídy, ostatním je to zatím očividně jedno. Taky nechci zklamat své rodiče... mají celkem vysoké naděje, jsem jejich jediná šance T^T


Dnešek (originální název)

26. listopadu 2015 v 5:00 | Ell |  Moje kecy...
Ten pocit, když si uvědomíte, že BTS září víc než vaše známky...

Takový menší kecací článek. Opravdu, lepší název mě nenapadl. Tohle je něco mezi deníkem a mými kecy, ale z většiny to budou spíš kecy. Yay! (ノ^∇^)

První je samozřejmě přezdívka. Kdo si všímá, všiml si, že teď už nejsem Madeline, ale jsem zpátky Ell. Zastesklo se mi po Ell, tak jsem ji vrátila. Navíc Madeline je jen nic neříkající dlouhé jméno. Takže proto. Žádná velká diskuze, nebo zamyšlení na 40 000 znaků je netřeba.

Potom i nové téma. Ne, Equestria Girls ani Star Darlings to nejsou. Je to K-pop obecně. Vím, že to spoustu z vás nezajímá, ale tak nechci jen tupě psát jako stroj o novinkách Winx. Už mě to nějak začalo nudit, to jedno téma. Tak se přidávám ke blogům se dvěma tématy.

K-pop, BTS alias moje posedlost

23. listopadu 2015 v 19:28 | Madeline
Potvrzeno! Bude pozastavení, články možná budou, ale obíhat ne. Omluvte mě z různých kontrol, obíhání atd. Pokud napíšu u někoho komentář, znamená to, že mám chuť napsat nebo mě to zajímá. Pokid chcete vědět důvod, můžete mi napsat, jednoduše.

ČLÁNEK JE DLOUHÝ, ČTĚTE JEN POKUD MÁTE ČAS A CHUŤ!

Tenhle "koníček" v sobě dusím celkem dlouho. 4 roky. Ve škole jsem sama, tak si o tom nemám s nikým povídat. To vlastně i tady. Článek napsat můžu, tady mě možná většina vyslyší. Také uvažuji, že bych si dala nové téma (Star Darlings to nejsou, ani Equestria Girls), spíš K-pop, který mě aktuálně zajímá nejvíc.

Já vím, s K-popem jsem dost otravná. Poslední 4 roky jsem na to dost ulítlá, ale znám tenhle žánr pěkně dlouho. Znám ho už jen kvůli tomu, že jsem z Asie sama a v Korei jsem i byla. Bohužel jsem nepotkala ani jednu skupinu, což bylo pěkně velké zklamání, ale šance byla opravdu malá.

Jedná se hlavně o celkem známou skupinu Bangtan Boys nebo-li BTS. Jejich písničky jsou nejlepší. Bohužel, v Česku zatím nikoho, v realitě. A pokud ano, tak jsou spíš na EXO, Big Bang, SHInee anebo holčičí grupky jako Girls Generation, Sistars a tak dál.


Skupinu BTS tvoří 7 členů - leader Rap Monster, maminka Jin, červenovlasý Jimin, tatínek Suga, naděje plný J-Hope, bláznivý V a zlatý maknae Jungkook. Mým nejoblíbenějším členem je Jungkookie ^^

Winx Club v Česku je skoro na nic

21. listopadu 2015 v 8:00 | Madeline |  Názory
Winx Club je zpátky v Česku.... myslím.

Pamatujete na nové e-knihy, které vyšli? A spin-off na Netflixu, který má mít premiéru v 2016? A 6. série na Primě? To znamená víc Winx... že jo?

Alespoň to tak trochu vypadalo. Ale od července, český Winx Club nám nic moc nesdělil, hlavně, co bude do budoucna. Začínám si myslet, že ten velkolepý comeback Winx do Česka už nebude.


Italští fanoušci mají štěstí. Každý den, dva, tři jsou informováni o Winx Club událostech, novém filmu, nových videích na YouTubu nebo o nějaké ceně, kterou Rainbow právě vyhráli. Plus, WinxClub.com Italia je pravidelně updatován.

Co dostáváme? Záři světel na dabéry, kteří potom jdou dabovat lepší věci. Zprávy, články o tom, že Winx jsou vulgární a jaká je to blbost. Abychom viděli opravdu nějakou velkou novinku, tak se štěstím jednou do roku - se štěstím.

Možná si myslíte, že Winxclub.com je dobrý zdroj novinek, ale není. Většinou jsou to jen dotazníky, testy anebo videa. Navíc poslední dobou se tam skoro nic neděje.

Na Facebooku je horší, skoro nic tam není a pokud se objeví něco nového, je to často z Itálie. Ale za posledních 10 měsíců jsme neviděli nic kromě obrázku. Krásné, barevné obrázky.

Se vším tímhle tím čekáním, hádáním a teoriemi moc se seriálem nedržíme krok. Například vezměme první premiéru 7. serie. Byla jsem natěšená, že byl trailer a tak, ale někde v mé mysli si myslím, "Kdo se stará o to, jak dobře bude série vypadat? Nevím, jestli se k ní vůbec dostane český dabing anebo vůbec." Vím, že někdo z vás si to myslel taky.

Vše, co bude trvat na uklidnění mých obavů je status nebo zpráva- něco jako rychlé a snadné "Koukněte se na sérii 7 na blabla kanálu letos na podzim!". A to se nakonec nestane.

Rainbow, Nickelodeon, Earthbound, Netflix - kdokoliv, kdo ví něco o novinkách z Winx - nechte nám vědět, ať jsme informovaní. Nemusíte nám říkat všechno, ale tohle ticho je pro fanoušky znepokojující. Někdo to dokonce i odrazuje! Jak se můžeme těšit na něco nového, když show vypadá mrtvě?

My posloucháme. Mluvte k nám!


P.S.: Asi bude pozastavení, teď mě prosím omluvte z kontrol, obíhání atd. Mám toho moc, tak jen pro informaci. Stačí dát kraťoučký text pod článek, nemusí na to být celá esej.

7. série bude mít premiéru 22. listopadu v USA!

17. listopadu 2015 v 20:14 | Madeline |  Novinky
Ahoj, dneska jsem se po celkem dlouhé době kouknout na novinky na internetu, o kterých bych mohla napsat článek. Nemohla jsem moc vybírat, byla jen jedna. Ano, čtete správně. Sedmá série bude mít premiéru tuhle neděli, 22. listopadu od 10:30 na Nick Jr., po netrpělivém čekání na finále 6. série.

Zde je shrnutí sezóny (v angličtině):
7X01: "The Alfea Natural Park"
Faragonda shows Roxy and the Winx the Alfea Natural Park, which she created to welcome the last specimens of Fairy Animals in the Magic Dimension.


(Zdroje: Zap2It.com)

Element Of Meekness | Commission with Sunsetshy, Crystal and Creative Sparkle

16. listopadu 2015 v 5:00 | Madeline |  Kresby, výtvory...
Jsem tu zpátky s další kresbou a ne jen tak ledejakou. Tentokrát (jak můžete vědět z dotazníku) je to kresba, na které jsme se dohodli s dalšími 3 blogerkami. Původně to mělo být jen s Creative, ale nakonec jsme se dohodli 4.

Cílem bylo nakreslit sami sebe, jak si představujeme sebe v EG světě. Téma bylo "The Lost Elements Of Harmony", v překladu ztracené elementy harmonie. Nápad dostal, kdo jiný než Creative. Taky to dosvědčuje její element. Crystalin element je snad jasný. A element Sunsetshy je také na první pohled jasný. Můžete tipovat, ale jednodušší bude, když se jen podíváte na jejich blogy.

Pro můj element mi holky přiřadily pokoru a inspiraci. Nakonec vyhrála pokora, ani nevím, že se to ke mně hodí. Meekness znamená pokora, to jste asi pochopili.

Pokora je uznání svých vlastních nedostatků. Upřímně mám nedostatků hafo, vyjmenovat je, tak by mě blog.cz žaloval, že mám přes 40 000 znaků. Inspirace se ke mně nehodí - nikoho jsem neinspirovala, či?

Ale už ke kresbě. Použila jsem co jiného než tužku, fixu, pastelky a hodně gumování. Nejsem s výsledkem spokojená. Vypadá divně, tak žlutě... Jako já.

Žirafy jsou tam, protože jsou to moje nejoblíbenější zvířata. A jsou malá a taková roztomilá, tak jsem je nakreslila. Culík nosím skoro každý den, proto ho tam mám. A jeden z mých typických outfitů - košile a džíny.


Posuďte sami. Bude to váš názor. Prosím, klidně se rozepište, vadit to nebude, naopak, bude to lepší.


#prayforparis

15. listopadu 2015 v 10:00 | Madeline |  Názory
Paříž. Islámský stát. Terosismus. Útok.

Tohle jste na internetu téměř 100% šlyšeli. Jedná se o útoky v Paříži, které se odehrály brzy ráno okolo 1 až 2 hodiny. Další den se dobrovolně přiznal Islámský stát za způsobení útoky. Paříž je stále jejich hlavním cílem a co děsivejší - jsme blízko, ale je strach hlavně o státy sousedící anebo města okolo Paříže.

Většina lidí si můžou myslet, že za toto můžou všichni muslimové. Pravdou je, že se teroristického útoku zúčastnili i někteří Francouzi. Následky byly ohromující. Mrtvých 128, 80 v kritickém stavu, 177 stabilizovaných a dalších 53 zraněných. Tolik postižených. Jen z toho teroristického útoku muselo tolik nevinných lidí zemřít.


33 faktů o mně

14. listopadu 2015 v 18:32 | Madeline
Heh, myslím, že je čas vám o sobě zase něco říct. Dlouho tu nebylo nic o mé osobnosti,tak aby jste mě víc poznali. A 33 jen proto, že mě to zrovna napadlo. A nevím, co bych vám toho mohla o sobě říct.

1. Baví mě čtení, kreslení a tancování
2. Byla jsem odsuzována kvůli svému asijskému původu, vím, jaké to je
3. Zatím nemám žádné kamarády v realitě
4. Hraju fotbal a tančila jsem závodně, dneska jen ze zábavy
5. Mým nejolíbenějším předmětem je literatura a matematika
6. Dívám se na spoustu seriálů, které byste do mě neřekli (Fairy Tail, The Last Airbender, LoliRock, ...)
7. Vlastně existuje řada věcí, které by jste do mě neřekli
8. Poslouchám a zároveň milluju K-pop, zejména BTS (Bangtan)

/Jungkook ♥/


9. Nesnáším gramatické chyby, hlavně, když je dělám sama
10. Mé známky se zatím drží na 1 a 2
11. Jsem tichá a asi nenápadná, když přes třídu kříčím správnou odpověď a nevšimnou si toho
12. Z FairyTail je moje neoblíbenější postava Erza
13. Umím anglicky, česky, thajsky, thajskou kambodžtinu a učím se rusky
13. Tímto je můj jazykový level na A4, což je celkem dost na to, že ostatní ve třídě mají jen A1 - A2
14. Vždycky, když mám 2, ujde mi o bod 1, jako třeba čeština


15. V profesním testu mi vyšla skupina F
16. Můj rodný jazyk je angličtina
17. Pořád jsem závislá na animovaných seriálech... Co k tomu dodat?
18. Ráda se učím písničky v jiným jazyce než je angličtině
19. Každý rok jedeme do Thajska navštívit prarodiče
20. Máme strašně velkou rodinu
21. Úplně nesnáším třídní dilinu - ona mi dělá naschvály asi ze všech nejvíc
22. Nemám ráda, když někdo opisuje, je to sprosté
23. Chtěla bych kamaráda, který by pro mě měl pochopení
24. Jsem perfekcionistka
25. Mám příšerné 4-členné jméno, u kterého se nedá vyslovit nic správně
26. Mám mít rovnátka, v budoucnu je budu nosit
27. Miluju přírodu
28. Nemám ráda Nutellu, nechutná mi
29. Jsem buddhistka stejně jako zbytek rodiny
30. Moje číslo na fotbale je 11
31. Umím šít. Ano, opravdu to umím...
32. Moje nejoblíbenější zvíře je žirafa
33. Nikdy jsem neměla vši, což je zázrak

Kontrola Affs! Zase?

10. listopadu 2015 v 21:16 | Madeline |  Novinky a změny na tomto blogu
Ano, zase. Budu je dělat asi průběžně, jinak to nejde. K tomu jsem si všimla, že dost blogů moc neobíhá, max. 1 za 2 týdny. Vím, že já se nemám s čím chlubit, ale alespoň jsem napsala, že teď moc nemůžu. Alespoň jsem to napsala. Byla bych ráda, kdyby se zapsali všichni. Odkaz bude v menu, takže to bude téměř nepřehlédnutelné. A nezapsání se, znamená automatický vyhazov. Zní to tvrdě, ale potom jsou problémy, že některé blogy nechávám, jen protože di s nimi píšu. Samozřejmě omlouvám blogy s pozastavením, ale myslím, že teď z Affs nikdo nemá pozastavení kromě Adrieny.

1. Přezdívka a blog?
2. Proč chcete být nadále Affs?
3. Popravdě - patříte mezi ty, kteří si článek pomalu ani nepřečtou a odpoví typem "Pěkný článek :)"?
4. Co by jsi změnil/a na mém blogu?


Happy Birthday Crystal!

9. listopadu 2015 v 16:42 | Madeline
Yay! Dneska, 9.11. 2015, slaví Crystal své 14 narozeniny! Napadlo mě přichystat ti narozeninový článek a nakonec překvapení :)

Nikdy bych to neřekla. Já a s někým být kamarádky? To je nemožné. Po tom, co mě vykopli ze všech možných skupin, byla ta vaše, co mě přijala.


Za tu dobu jsem tě lépe poznala a všimla jsem si, že jsi ještě lepší člověk, než jsem si myslela! Jsi ochotná pomoci, milá, laskavá , prostě Fluttershy jen opravdu v tomhle světě. Opravdu, jsi vážně jako ona. A jako mi psala Creative, i tvé jméno s tím souvisí :Olinka/Olívia-olivový strom alebo tak. A rastliny rada Flutter - Creative Sparkle 2015

Je těžké uvěřit, že se asi nikdy nepotkáme. Věřím, že ve skutečnosti jsi ještě lepší. I když elektronická komunikace je dobrá, ale tak nikdy doopravdy nevím, jaká jsi. Ale ty tam vypadáš být svá, nepřetvařuješ se. Jsi jaká doopravdy jsi. To se mi na tobě líbí. Vím, že to i ostatní. Máš své názory a své myšlenky. Nemusíš se za někým plazit jako jeho sluha.

Perfektně kreslíš. Tužkou, akrylkami, pastelkani, ... Všechno, co začněš, taky dokončíš. A když už vytáhneš jakoukoliv techniku malování, vypadá to pěkně. Hlavně ty malby krajin, ty se mi dost líbily. A ta Daydream, čistá krása. Jsi jedna z nejlepších umělkyň komunity.

Grafika. Jsi tu jen půl roku a už umíš dělat kvalitní layouty. Zázrak a talent. Navíc máš na to každý den je hodinu, někdy méně. Neuvěřitelné! To nezvládne jen tak někdo. A ještě k tomu vypadají skvěle. Vážně. Kdo tohle jiný umí?

Shrnutí je, že jsi naprosto skvělá. Nemohla jsem tu potkat lepší lidi. Vy jste mými jedinými přáteli, které mám a moc si toho vážím. Doufám, že nám to vydrží co nejdéle.
U videí a obrázků s Korejci nevlastním nic kromě Topp Dogg, BTS, EXO, Seventeen, Super Junior, iKon, BigBang, Winner, Block B, Teen Top, UP10TION, B.A.P., BTOB, GOT7, Monsta X, VIXX, Infinite, Madtown. a SHINee...
lol, dělám si srandu, nezabíjete mě, plz.
©2014-2016