Říjen 2015


Winx Club - Watch all the Winx transformations! (28:25)

28. října 2015 v 9:10 | Madeline
Teď to je překvapení! Rainbow vydal video s Winx transformací ze sérii 1-7! To zahrnuje Charmix ze série první, druhé a speciály od Nicku; 3D Enchantix, Believix a Sirenix z filmů; a transformace Roxy a Daphne. Roxy je seskupena s Believixem, zatímco Daphne je seskupena s Bloomixem, i když je víla Sirenixu. Což je trochu divné, ale asi brali ohled na série.

S jedenácti lety v hodnotě záběry prošli, ale něco vynechali. Zapomněli, že na Aishin Charmix/Magic Winx transformaci - z původního i Nick speciálu. To je smůla. Její Charmix byl jeden z mých oblíbených. Ty barvy a v podstatě celé to schéma bylo nádherné, ale oni ho tam zapomněli přidat. A samozřejmě Bloom na screenshotu z videa.

I přesto stojí sledovat jejich videa pro infirmace. Bon appétit, fanoušci.Ordered layout | Bunny

24. října 2015 v 17:02 | Madeline |  Objednaná grafika
Mám hotový první layout za tuhle sezónu. Je pro Bunny s Little Mix a upřímně - mně layout s lidmi moc nebaví dělat. Neměla jsem žádný nápad a to PNG - jenom to jsem dělala snad 3 hodiny. Vlasy byli těžké. Ještě nemám popisky, ale ty snad dodělám. Teď se konečně vrhnu na ten layout pro Twylu a snad stihnu ten Halloweenký. Pokud ano, tak ti ho hned nastavím.


Rozjedeme tuhle komunitu?

23. října 2015 v 5:40 | Madeline

Ahoj, zdravím vás po teochi delší době. Jak se tak koukám tahle komunita pořádně zaostala. Sice ji mám pořád ráda, ale budu upřímná - dřív to bylo mnohem lepší. Ptáte se proč? Koukněte se na blogy kolem sebe a poté ty starší, které pravděpodobně už skončili. Když se tak kouknu dřívější lidé byli lepší, vzájemně si pomáhali, komentovali upřímně, byli milý a hodní, neuráželi. A co máme dneska. Anonymové se naváží do všech. Ani si pořádně nepřečteme článek a do komentářů jednoduše napíšeme dvou slovné odpovědi. Lidi, nejsme stroje! Máme pocity, tak je vyjadřujme. Číst umíme, ale lenost asi převládá, když si nedokážeme ani pořádně přečíst článek. Neříkejte mi, že rádi slyšíte, že jste líní. Nemusíte každý den přidávat články, ale nemusíme si tu nadávat a hůř anonymně. Tak mám výzvu. Dokážeme to tu navrátit jako za starých časů? Nebudeme líní si přečíst článek svého Affs, budeme pomáhat novým blogům a budeme na sebe milý a upřímní? Mohli bychom to zvládnout. Stačí se snažit a mít ambice. Můžeme být sami sebou a nepřetvařovat se? Jistě, každý má svou osobnost, tak ji hrdě ukažte! Dokážeme se nevydávat za hloupé anonymy a nadávat ostatním? Ano, buďme na sebe milý, kdyžtak chyby sdělte jemným slovníkem. Za menší chvíli uvidíte, jak by tahle komunita mohla rozrůstat do lepších blogů a blogerů.
A nakonec teda mám poslední:
Dokážeme to tu rozjet jako v roce 2013? ....

Dotazník na podzim

19. října 2015 v 6:00 | Madeline |  Novinky a změny na tomto blogu
A já si myslela, že ten minulý dotazník byl můj první a poslední. Mýlili jsem se. Tenhle dotazník je úplně dobrovolný, nic moc důležitého tam není. I tak budu ráda za každé vyplnění. Jediné, co chci je, abyste se vyjadřovali upřímně a nevulgárně. Jedině tohle požaduju. Dotazník může a nemusí být anonymní, je to jen na vás, pokud se slyšíte, tak se nemusíte podepisovat vůbec. Na dotazník se dostanete kliknutím na obrázek. Tak zatím ahoj!


My drawing technique

17. října 2015 v 16:33 | Madeline
Přináším trochu netradiční článek. Je ro o mojí kreslící technice, protože často tu slyším, že kreslit umím. Tak se vám svěřím s mým Top Secret a doufám, že vám s kreslením pomůžu a tenhle "návod" taktéž.


Každý by měl začínat náčrtem, to je řídící pro celou vaši kresbu. Samozřejmě je lehce, klidně světle modrou pastelkou. Náčrt, jako ten lehký a řídící, je často zapomenutý a hned se vrhnou na obrys těla, vlasů a oblečení. Zkuste si někdy nakreslit kruh doprostřed dát svislou čáru doprostřed. Poté dvě vodorovné čáry na vyznačení úrovně očí a poté tělo jako jednoduché čáry, které se neohýbají. Začíná se hlavou, která diriguje celé tělo. Když začněte tělem často se stává, že je hlava nafouknutá jako balón a tělo je malinké.

Až teď se může dělat obrys. Nejlepší je ho udělat tužkou a drobounkými tahy. Netlačit na tužku, ale lehce a pomalu kreslit obrys. Pokud máte předlohu, tak podle předlohy. Jestli kreslíte podle fantazie, je jen na vás, jak to bide vypadat. Poté tužku obtáhněte černou tenkou fixou, popřípadě propiskou. Když obrys obtáhnete, můžete vygumovat tužku a bude z toho čistý černý obrys. Bude to vypadat lépe než mít tužku a do toho všelijaké fixy a pastelky. V nejhorším můžete obtáhnout černou pastelkou.

Teď je čas na vybarvování. Budu popisovat používání pastelek, protože s akrylovými barvami je to složitější. Je nejlepší začít stínováním. Můžete si všechno navrhnout, kde chcete tmavší barvy. Většina stínuje tak, že prostě víc zatlačí na pastelku. Ale lepší je, když použijete dvě barvy. Např. máte tmavě fialovou barvu, tak místo toho, abyste na ni zatlačili, použijte tmavší modrou. Na pleťovou barvy použijte oranžovou a hnědou. Na růžovou zase červenou. Na stínování si dejte záležet, protože to dodá obrázku opravdovost.

Nakpnec je dobré se zaměřit na detaily. Pokud se někde obrázek třpytí, dejte tam třpytky. Bude to vypadat lépe, když kresby vydetailujete. I malé detaily (např. Elsiny šaty) můžou kresbu změnit!

A opravdu nakonec, vám chci ukázat svůj nejnovější výtvor, Midnight Sparkle:Kdo má dneska narozeniny?

15. října 2015 v 7:36 | Madeline |  Moje kecy...
Ne, já to nejsem, já už je měla. Dnešní den patří Rivenovi! V tento den, 15.10., oslavuje své narozeniny. Přesně nevíme kolik mu je, ale alespoň popřejeme Hodně Štěstí.
Nevíme o něm vůbec nic, od konce 6. série. Odešel a rozešel se s Musou. I tak si pořád myslím, že ho miluje a jen čeká. Ti dva byli nejlepší pár. Fanoušci chtěli nějaký rozchod, ale oni museli dát zrovna Rivena s Musou. Třeba Aisha s Nexem, by mi osobně nevadili. Poprvé jsme přišli o Nabua a teď o něj. Roven jí opustil z pěkně blbého důvodu - Bumerag XD
Ale minulost je minulostí a bohužel musím se přijmout fakt. Tak Hodně Štěstí, Rivene!

http://imageproxy.jxs.cz/~nd04/jxs/cz~/869/761/18bc12888f_70945313_o2.jpg

WINX CLUB: WORLD OF WINX - Coming 2016 to Neflix!

12. října 2015 v 17:38 | Madeline |  Novinky
Zrovna nám Rainbow sdělil novinky o spin-offu World of Winx! Souvisí s tím i nové spojenectví, což možná bude znamenat, že Nick už nebude do originálního scénáře zasahovat. Kdo ví?


Když italské prodco a animační studio Rainbow oznamovali novinku, dali se dohromady s Netflixem, aby vytvořili ekzluzivní spin-off série pro streamující stránky s názvem Winx Club: World of Winx. Je to stanoveno pro vzrušující novou kapitolu ve světě, kde již můžeme najít 10ti letou historii. Novinku, kterou si Rainbow označuje jako originální IP pro digitální platformy, uvidíme jak studio spracovalo dvě 13x22 minutové série doplňující více serializované příběhy, aby byli i pro vyšší věkové kategorie. Obě série budou dostupné v Netflixu, první série bude dostupná zachvíli příští rok, zatímco druhá série vyjde na podzim 2016.

Série jsou s hlavními hrdinkami Bloom a jejím týmem víl, které jdou jako špiónky hledat děti talentované na umění, sport, hudbu a vědu. Ale nejdříve se musí vypořádat s nebezpečnou záhadou, která je potřeba vyřešit.

VP Rainbow nám sdělil, že tento nápad na toto dostali díky vzrušujícímu vztahu k platformě. "V posledních letech jsme začali vydávat Winx Club na Netflixu a výsledky byli extrémně dobré," říká Buxxeli "Takže proto jsme se rozhodli spolupracovat na dalších klasických seriálech pro děti. Bude to úžasné!"


(Zdroj: winxcluball.com)

I'm still alive!

11. října 2015 v 6:52 | Madeline |  Deníček
Já pořád žiju, nic se mi nestalo. Pokud čtete blog Creative Sparkle, víte, proč jsem neobíhala a nepsala články. Mám zaracha, ale někdy se přeci se dostanu na mobil.


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Za tu dobu, co jsem byla pryč jsem měla čas o všem pořádně přemýšlet. Ne, nekončím! Ale asi přestanu dávat kresby, tak často jako dříve. Samozřejmě miluju kreslení a malování, ale přijde mi to všechno takové bez ničeho. S Creative jsme o tom mluvili a ona mi poslala pár obrázků, které mi dali inspiraci. Už nechci kreslit podle předlohy, to je jako mít život podle předlohy. To by se snad nikomu nelíbilo. Proto asi budu na svých kresbách trávit víc času, ale výsledek bude originální. Možná cas od času přidám něco podle předlohy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ještě chvíli zůstanu u obsahu blogu. Nevím proč, ale když si čtu starší články, tak se mi zdá, jako kdybych byla plná života. Teď je blog jako bych tu ani nebyla. Takový bez života jen novinky, obrázky. Pěkné, barevné obrázky. Nic o mně ani o mém nudném životě. Je to tu jako jen blog bez adminky. Jako bych tu nebyla či co. Další chyba blogu. Když tak o tom přemýšlím, můj blog i se mnou se změnil. Spíš k horšímu. Od května blog klesl a jde to vidět. Nevím přesně proč, ale ano. Možná tu bude víc deníčků, mých názorů anebo zážitků. Chci do svého blogu vnést život, abych byla i já součástí něho.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Další věc, o které chci mluvit je grafika. Někdy mi připadá, že sem chodíte jen kvůli grafice a ne kvůli článkům. Jako kdyby byla grafika pro vás přednější než samotné články. Pravděpodobně omezím grafiku a to i z toho důvodu, že teď nesmím na počítač 14 dní. Mám zaracha, takže používám jen mobil (tenhle článek píšu už 2 dny -.-). Takže takhle. Zrovna mám rozdělaný layout jen pro Bunny, protože je wardrobe. Chvíli to bude trvat a tak prosím všechny objednávající, abyste měli trpělivost.

U videí a obrázků s Korejci nevlastním nic kromě Topp Dogg, BTS, EXO, Seventeen, Super Junior, iKon, BigBang, Winner, Block B, Teen Top, UP10TION, B.A.P., BTOB, GOT7, Monsta X, VIXX, Infinite, Madtown. a SHINee...
lol, dělám si srandu, nezabíjete mě, plz.
©2014-2016