Srpen 2015

Ordered layout | Bri♥ (version 2)

31. srpna 2015 v 17:57 | Madeline |  Objednaná grafika
Pro: ever-after-high04 | Doba: 2 dny | Hodnocení: 35% | Náhled

Další objednaný layout. Tenhle je dlouho slibovaný pro Bri♥. Pro ty, co neví: toto je druhá verze, ta první byla otřesná a to si myslel při pohledu na něj snad každý. I když tenhle se mi taky nějak moc nelíbí. Využila jsem toho, že blog Bri♥ bude mít zachvíli 1 rok a dala tam jakési odkazy na narozeninový článek a napsala to, prostě se na něm totálně vyřádila.

Winx Club 7 - Butterflix Power

29. srpna 2015 v 8:22 | Madeline
Už je nové video na YouTube kanálu Winx Clubu! Tentokrát je to přeměna Butterflix v HD kvalitě. Butterflix mám ráda, ale přijde mi to bez nápadu. Všechny se pohybují skoro stejně a jen Bloom tam má něco extra. Sice je Butterflix krásný vzhledově i povahově, ale zkazili to přeměnou. Kdyby byla přeměna něco jako Enchantix nebo Believix, tak by byl Butterflix perfektní.


Jedu na Slovensko

28. srpna 2015 v 9:12 | Madeline

Hello y'all! Tenhle článek je přednastavený, takže teď jsem ani nevím kde :D Po miliónech letech zase jedu do našeho sousedního státu, Slovensko. Řekněme, že teď jsem u hranic. Jedeme do Sence a cestou dokoupíme potřeby do školy. V Bratislavě se stavíme do obchodu, ale nejdřív se někde najíme. Poté půjdeme do obchodu a já se sestrou si koupíme propisky, tužky, gumy a další věci :)
Až dojedeme půjdeme hned do AauaParku naproti hotelu. Večer se půjdeme najíst do některých z restaurací. Nejspíš to budou langoše a ryba. Jak to vím? Takhle je to každý rok ;) V hotelu je internet zdarma, takže budu psát články a možná přidám i fotky. Chtěli byste fotky?

Bleskovka: Konec Prázdnin

27. srpna 2015 v 15:49 | Madeline |  Soutěže
Po dlouhé době jsem se konečně dohrabala k blogu a měla chuť udělat nějakou soutěž na ceny. Ale jako na opravdu ceny! Ne jako narozeninová bleskovka, kdy ceny potom už nikdo nikdy neviděl :D Teď už začínám být více a více na počítači, takže tentokrát slibuji, že ty ceny udělám! Budou to avatary, jednoduché a přesto užitečné. Doufám, že se vám bleskovka bude líbit, končí zítra v poledne.


1. Jak si užil/a prázdniny?
2. Jel/a jsi někam se svojí rodinou?
3. Byl/a jsi na nějakém táboře?
4. Těšíš se do školy?
5. Máte nějaké předsevzetí na tento školní rok?
6. Na co se nejvíce a nejméně těšíte do školy?
7. Koho na cenu?

Hra Butterflix Adventure je už k dostání na iOs!

26. srpna 2015 v 10:16 | Madeline |  Novinky
Sice už od včerejška, ale snad nevadí, když o tom píšu dnes. Koukla jsem se i sama na AppStore a opravdu tam je, samozřejmě placená. Právě stojí 6.99 dollarů a je dostupná jen na iOs v tomto momentu. Je dokonce i v ruštině, ale podle WinxClubRus, je ruská vetze strašná. Proto ji dočasně odstranili z prodeje. Tamta verze byla bez hudby, chyby v pravopisu, a další chyby...

;
(Zdroj: vk.com/winxclubrus)

Menší úvaha...

25. srpna 2015 v 19:55 | Madeline |  Novinky a změny na tomto blogu

Ahojte všichni! Poslední dobou jsem uvažovala... a nad čím? Nad novým blogem. V podstatě se mi nelíbí má adresa a chtěla bych si ji změnit. Taky je mi líto, že když mám v názvu Winx Club, každý si myslí, že tu budou články jen o nich. Moc novinek zrovna není, navíc blog má být místo, kde se můžu vypovídat, sdělit vám zážitky ze života anebo se jen pochválit grafikou.
Ale nechci jen tak opustit tento blog. Prožila jsem tu krásné chvíle, i když jsem někdy kvůli němu měla depky. Na blog bych neměla moc času i na tom dalším, takže by vše bylo stejné. Adresy mám v hlavě už pár měsíců. Jsou to fantasywinx nebo worldodwinxclub.

Teď opravdu nevím, jestli se mám stěhovat :/ Zajímá mě váš názor. Dám vám na výběr, bude velká rekonstrukce nebo nový blog? Záleží jen a jen na vás. Omlouvám se za takovýto vážnější článek, ale musela jsem o tom napsat, protože mi to celé týdny nedalo spát...

Back to School TAG

23. srpna 2015 v 11:07 | Madeline |  Deníček
Tento TAG jsem našla u Bunny, která ho našla u Wikk. Přišel mi dost zajímavý, ale je vyplnění narychlo, protože mne bolí hlava. Doufám že se vám bude alespoň trochu zamlouvat nebo jej i vyplníte.


1. Do jaké třídy půjdeš?
Jdu do tercie, což je jako 8. třída, akorát na gymnáziu.

2. Co si oblečeš první den do školy?
Svou tyrkysou blůzu a džíny.


3. Na co se nejvíc a nejmíň těšíš?
Nejvíce se asi těším na literaturu. Ráda čtu i povinnou četbu, alespoň si nemusím vybírat, co číst. A nejméně na třídu. Co k tomu dodat?


Zase nemocná?

22. srpna 2015 v 19:06 | Madeline
Ano, hned jak přijedu z tábora dostanu horečku. Nevím proč. Myslela jsen si, že se s chutí vrátím k blogování a obíhání, ale ne. Já dostanu horečku. Navíc moc nemůžu na mobil a k počítači, protože potom se to zhorší, tak bych byla ráda, kdyby jste mne někdy omluvili z obíhání. Mám docela vysokou horečku (výšku nebudu dávat, protože nechci vidět komentáře typu "Chudáčku!), ale myslím, že za týden budu zdravá jako rybka. Tohle bylo malé oznámení, jen abyste věděli, co se mnou děje :)


Informace od epizodách 17 až 22!

21. srpna 2015 v 7:25 | Madeline |  Novinky
Ano, už jsem se vrátila! Sice jsem se vrátila již včera, ale cesta z tábora trvala 7 hodin a k tomu měl vlak zpoždění, tak jsem potřebovala odpočinek, hlavně kvůli tomu, že jsem přežila 10 dní na táboře ve zdraví. Kdyby někoho zajímalo, na jaký tábor jsem jela, byl to tábor H+H. To byl malý oznam a vracím se k hlavnímu tématu článku.

Tento článek dám radši do celého článku, protože obsahují spoilery. Někdo chce třeba překvapení, takže to nemusí číst. Také mají být tyto epizody zveřejněné 29. srpna!

U videí a obrázků s Korejci nevlastním nic kromě Topp Dogg, BTS, EXO, Seventeen, Super Junior, iKon, BigBang, Winner, Block B, Teen Top, UP10TION, B.A.P., BTOB, GOT7, Monsta X, VIXX, Infinite, Madtown. a SHINee...
lol, dělám si srandu, nezabíjete mě, plz.
©2014-2016