Červenec 2015

Lindsey Stirling - Praha 11.6.2015

30. července 2015 v 7:07 | Madeline |  Deníček

Ahoj, jak vidíte svůj slib jsem dodržela a napsala o koncertu Lindsey Stirling. Ale zaprvé se chci omluvit, že jsem také svůj slib nesplnila, protože jsem tu včera nebyla, úžasná jsem. -.- Ale když ono není o čem psát a novinek spousta není.
Druhá věc je, že jsem se přihlásila do foto-soutěže u Creative Spirit, ale ještě pořádně nezačala, tak jen vám chci dát vědět. Nechci vyhrát, ale byla bych ráda (no, jestli nějaké hlasy vůbec dostanu :D). Ale těšit se budu, ne?

TENTO ČLÁNEK JE DLOUHÝ, TAKŽE BACHA!
------------------------------------------------------------------
O koncertu se psalo už v březnu, ale všimla jsem si ho až v dubnu (?). Začala jsem o něm básnit před mámou a tátou. A věřte, že jsem je také prosila, aby mě tam pustili. Táta říkal, že se koukne, ale on by to nebyl můj táta, kdyby to nepředložil na pár týdnů později. Musela jsem mu to asi 1000x připomínat. Slevněné lístky už v prodeji nebyly a zrovna byly k sehnání za 840,-. Ale byl to můj vysnění koncert, takže bylo pochopitelné, že jsem neulevila s prosbami. Když tak teď to píšu a čtu si to po sobě, zním jako rozmazlený fracek :D

Winx Club pomáhá proti rakovině prsou

28. července 2015 v 22:07 | Madeline
Ahoj, z dnešního článku se dozvíte docela zajímavou novinkz. Winx Club začal podporovat boj proti rakovině prsou. Přijde mi to od Iginia Straffiho velice milé a udělal správnou. A to vlastně i trochu souvisí se 7. sérii. Má napomáhat světu a má rozeslat zprávu, že musíme oplatit Zemi, co nám dala. Na kanálu WinxClubEn se objevily 3 videa se zprávou o boji proti rakovině.
Co si myslíte o pomoci proti tomutu typu rakoviny?Ordered layout | Twyla

27. července 2015 v 20:49 | Madeline |  Objednaná grafika
Ahoj, už bylo na čase přidat další objednaný layout. "Dodělala" jsem layout pro Twylu, ale počkám až se vrátí a rozhodne se, jestli ho chce anebo ne. Je trochu přeplácaný, ale když jsou nápady tak jsou nápady, no. Jak se vám líbí? Já s ním velmi spokojená nejsem. Prostě se mi nelíbí. Ale co, váš názor je ten hlavní. Teď mám na paškál layout pro Bri♥ a budu dělat layouty až do konce srpna!

A teď malý oznam, připravuju pro vás cover písně My Past is not Today, už mám nacvičené hlasy, místo, kde nahrát vokál(y) a stáhnutý instrumentál. Takže se můžete na něco těšit. A ve středu jdeme na houby a piknik v lese (pokud nenajdeme houby, tak jen ten piknik) s máminými kamarádkami. Což znamená, že se sejdu s kapelou, neviděla jsem se s ní už 7 měsíců, takže se i docela těším.


Winx Fandom List

26. července 2015 v 22:18 | Madeline |  Novinky a změny na tomto blogu
Ahoj, rozhodla jsem se, že udělám takzvaný Fandom List. Znamená to seznam lidí, kteří alespoň trochu, ale ze srdce, mají rádi Winx. Je to neobvyklé. Fanklub to není je to prostě seznam. Má ukazovat naše narozeniny, oblíbenou písničku a postavu. Postupem času bude seznam, doufám, růst a možná s ním i Winx v česku. Pokud chcete být na seznamu napište do komentářů:
· Narozeniny (nemusíte rok narození)
· Oblíbenou postavu
· Oblíbenou přeměnu
· Oblíbenou písničku

http://images6.fanpop.com/image/photos/36800000/The-Winx-Club-Fairies-image-the-winx-club-fairies-36808350-612-311.jpg

Vyhlášení wardrobe

25. července 2015 v 15:27 | Madeline |  Novinky a změny na tomto blogu
Ahoj, vím, že jsem říkala, že vyhlášení bude až v pondělí, ale mám pocit, že už se nikdo nenapíše. Popravdě jsem si myslela, že se nezapíše nikdo, takže jste mne mile překvapili. Snažila jsen se být co nejspravedlivější, takže jsem použila generátor čísel. Beru jen 3 wardrobe!
A wardrobe se stávají:Alfea Butterflix Adventure - trailer

25. července 2015 v 8:44 | Madeline |  Novinky
Ahoj, na internetu se objevilo nové video se zprávou, že nejnovější hra Alfea Butterflix Adventure bude za chvíli na obchodech k sehnání. Hra je placená, ale verze LITE, což je zkušební hra, kde si zahrajete jen pár úrovní, bude. Trailer he velice poutavý a myslím, že i hra bude poutavá. Vypadá zajímavé , takže si zkusím stáhnout demo hru a možná přidám recenzi.
Jak se vám líbí trailer na tuto hru? Chtěli byste si ji stáhnout?


Seznam jmen, která se mi líbí plus, co je blbé na tom mít speciální jméno

24. července 2015 v 22:26 | Madeline |  Moje kecy...
Ahoj, vítám vás v celkem netradičním článku o jménech. Povím vám, jaká jména se mi líbí, možná tak pojmenuji své dítě. Až budu mít. Docela dost se jmény zabývám, protože mi na nich tak trochu i záleží.


Bližší informace o 4. filmu

22. července 2015 v 8:14 | Madeline |  Novinky
Ahoj, probíhala jsem si různé stránky a narazila jsem na bližší informace o 4. filmu Winx. Prvně bych se chtěla omluvit za menší aktivitu, ale co můžete čekat o prázdninách. Nechci sedět 24 hodin u počítače a psát články o ničem a dělat grafiku (mám rozdělané layouty naa objednávku). Navíc poslední dobou ani Winx nemají tolik novinek jako třeba Ever After High. A jestli Winx skončí buď budu muset skončit také anebo mít blog o jiném tématu.

Další film o našich Winx se budr jmenuvat World of Winx. Podle všech zdrojů zo má být živá akce, tudíž fipm bude hraný herci, nebude animovaný, jak většina předpokládala. Má být ve více dospěláckém stylu a tyto návrhy jsou již v produkci. Některé italské noviny vydali články s informací, že premiéra má být údajně na Netflixu. Jiné zdroje říkají, že premiéra se má konat na italském kanále Rai1 někdy v polovině roku 2016.


Zdroj: winxlovely

Kresba Sonaty Dusk a Iris

20. července 2015 v 19:09 | Madeline |  Kresby, výtvory...
Ahoj, dneska opět kresby. Co říct, kreslení a zpívání miluju. Vzpomněla jsem si, že jsem dlouho slibovala Iris a tak je zady. Je kreslená tužkou a poté vybarvená pastelkami.Výsledky kontroly Affs

20. července 2015 v 15:39 | Madeline |  Novinky a změny na tomto blogu
Ahoj, jak víte, byla kontrola a po 10ti dnech jsou výsledky. Jen vám chci říct, že pokud nejste zapsaní v menu, tak Affs nejste. A také to nebyl zápis, jen aby bylo jasno. Zapsali jste se skoro všichni, za což jsem ráda. Mimochodem výsledky wardrobe budou asi za týden a beru 4 wardrobe. A teď konečně výsledky kontroly:

CreativeSpirit - zůstává a stává se Best Affs
Mr. Summer - zůstává
Twyla - zůstává
Kitty 11 -zůstává a stává se Best Affs
Babu - zůstává
Clawdia a Honey - zůstávají
Bunny - zůstává
Emdie - zůstává
Wek - smazána, nezapsala se

U videí a obrázků s Korejci nevlastním nic kromě Topp Dogg, BTS, EXO, Seventeen, Super Junior, iKon, BigBang, Winner, Block B, Teen Top, UP10TION, B.A.P., BTOB, GOT7, Monsta X, VIXX, Infinite, Madtown. a SHINee...
lol, dělám si srandu, nezabíjete mě, plz.
©2014-2016