Červen 2015

Co dělá mne mnou TAG

28. června 2015 v 21:31 | Madeline |  Moje kecy...

1. Kolik měříš?
Okolo 150cm. Jsem docela malá na svůj věk.

2. Kolik ti je let?
12.

3. Kdy ses narodila?
16.9.2002.

Ordered design | CreativeSpirit

27. června 2015 v 19:12 | Madeline |  Objednaná grafika
Omlouvám se CreativeSpirit, že na design čekala skoro měsíc. Ale chuť dělat designy jsem tento měsíc vůbec neměla a podle toho také vypadá. Není to zrovna můj nejlepší design, ale alespoň jsem něco udělala. Mimochodem toto je poslední layout, který za tento měsíc dělám a objednávka se uzavírá!
Gift Video - Summer Winx

27. června 2015 v 10:08 | Madeline |  Novinky
Ahoj, pro dnešní článek s novinkami jsem si vybrala aktuální video z YouTube kanálu WinxClub. Celé video pojednává o létě, které přichází v plné parádě. Ve videu jsou i nové scény ze 7. série, takže obsahují i spoilery. Pod videem jsou screenshoty z nových scén, pro návštěvníky na mobilu či tabletu.Nová edice panenek Ballerina

26. června 2015 v 20:14 | Madeline |  Novinky
Ahoj, na internetu se objevili první fotky nové edice panenek, jejíž název je Ballerina. Najdeme zde Stellu, Floru, Bloom a Aishu. Z těchto panenek mě zaujala jen Bloom, Stella má nevýrazné vlasy a části outfitu, Flora mne odradila fialovými šaty a Aisha mě nezaujala celá - má divné obočí a vlastně i outfit. Jediné, co se mi na Aishe zalíbilo jsou vlasy. Na první pohled jsou panenky odfláknuté a myslím si, že kvalita panenek se poslední dobou zhoršila. Tyto jsou od výrobce WittyToys a dle mého názoru si na nich nedávají záležet.
Máte na tuto edici panenek stejný nebo odlišný názor?


Zdroj: vk.com/winxclubrus


Nové obrázky Winx z časopisu č. 135

23. června 2015 v 20:51 | Madeline |  Komiksy a časopisy
Winx Club v tomto komiksu "Kouzlo jídla" získají zcela neznámou přeměnu. Zatím známe jen vzhled této přeměny. Z tohoto obrázku také víme odkud se vzala - tato síla má podstatu v jídle a nutrinech. Myslím, že to další přeměna aktuální série není. Není logické, aby Itálii,kde ještě premiéra nebyla, vyzradili přeměnu v komiksu. Ostatně, transdormace je pěkná, ale hodně mi účesy připomínají Blooxmi. Obleky nemohu komentovat, jelikož jsem je nikdy kvalitně celé neviděla.
Jaký máte názor na tuto přeměnu? Myslíte, že je to ta druhá přeměna?2. epizoda 7. série "Mladé víly vyrostly" v angličtině

23. června 2015 v 20:07 | Madeline |  Novinky
Ahoj, dnes jsem se šla kouknout jestli se neobjevila nějaká novinka. Našla jsem pár a vybrala si tuto, protože se mi zdá nejzajímavější. Na internetu se totiž objevil díl s anglickým dabingem. Dá se snadněji překládat a je jednodušší než řečtina. Nelíbí se mi, že dabing byl pozměněn. Jistě nejsem sama, koho nebaví si zvykat na nové hlasy. Z pohledu jiného je díl pěkný a doufám, že Rainbow ho nesmaže či zablokuje. Pokud je někdo na mobilu, odkazy jsou pod videem.
Sdílíte se mnou stejný názor na tento díl? Zajímá vás, co vše se stane přístě?
---
1. část

 


Nové Butterflixové panenky v krabicích

22. června 2015 v 15:49 | Madeline |  Novinky
Ahoj, dnešní článek se týká nejnovějších panenek Winx v Butterflixu. Začínají se dostávat do prodeje a k sehnání budou Bloom, Stella, Flora, Aisha. Musa a Tecna. Panenky se mi zdají neoriginální, protože v podstatě šaty jsou stejně kromě barvy a té věci na nich. Z těchto panenek se mi nejvíce líbí Aisha a Flora.
Co říkáte na tyto panenky? Uvažujete o koupi těchto panenek?


Jaké to bylo na škole v přírodě?

21. června 2015 v 23:00 | Madeline |  Deníček
Tak, slíbený článek o škole v přírodě a co všechno se tam odehrálo. Vypíšu vám zde naše výlety, aktivity, můj psychický stav a vše, co se odehrálo mezi mnou a třídou. Jídlo bylo jako na každé škole v přírodě - prostě normální. Obědy jsme si platili sami. Jeli jsme na kola, minule byli pěší túry a příště jedeme na vodu.


○ Pondělí - Příjezd
Ano, náš třídní učitel prostě nemůže zaplatit normální autobus a jet s ním až do našeho ubytování. My musíme znovu jet veřejnou dopravou. Jeli jsme vlakem do Mladé Boleslavy a odtud jsme vystartovali na kolech až do Českého Ráje. Za první den jsme urazili 30km a z toho jsme minimálně 5km vezli kola po boku, protože jsme tak trochu zabloudili ve městě a došli na náměstí s trhem. Prosím o potlesk mojí třídě a třídnímu za úžasnou inteligenci a orientaci ve starých mapách. Vyráželi jsme v 9:30 a na místo ubytování jsme přijeli nakolech někdy okolo 15:00. Naštěstí tam byl bazén tak jsme se mohli hodinu louhovat ve vodě. Ale čekal mne tam menší problém: rozdělování pokojů. Opět mě nikdo nechtěl a tak jsem zkysla v pokoji se dvěma holkami, které si zabraly obývák a já jsem měla ložnici pro sebe.

Nový 5.díl 7. série: Přítel z minulosti

21. června 2015 v 19:40 | Madeline |  Novinky
Ahoj, jak spousta z vás jistě ví, EnchantixGermany na YouTubu přidává videa ze 7. série. Dnes jsme se dočkali již 5. dílu, který se nazývá "Přítel z minulosti". Někteří tipovali, že ten přítel bude Nabu nebo Riven a někde se dokonce spekulovalo o Daphne! Co je opravdu v epizodě se dozvíte ve videu.
Líbil se vám tento díl? Těšíte se na další epizodu?

U videí a obrázků s Korejci nevlastním nic kromě Topp Dogg, BTS, EXO, Seventeen, Super Junior, iKon, BigBang, Winner, Block B, Teen Top, UP10TION, B.A.P., BTOB, GOT7, Monsta X, VIXX, Infinite, Madtown. a SHINee...
lol, dělám si srandu, nezabíjete mě, plz.
©2014-2016